» VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE V RÁMCI BESIP JIHOČESKÉHO KRAJE


Z DŮVODU MALÉ ÚČASTI V PŘEDCHOZÍCH ROČNÍCÍCH SOUTĚŽ NEBYLA VYHLÁŠENA V LETECH 2015 - 2016.

 


 

4. ROČNÍK PRO ROK 2014 :

 

VÝSLEDKY BYLY VYHLÁŠENY NA VERNISÁŽI 30. ZÁŘÍ 2014 OD 13,00 HOD. VE VESTIBULU HLAVNÍ BUDOVY KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE, NA ADRESE U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, ČESKÉ BUDĚJOVICE.

 

CENY  PŘEDÁVAL MGR. BC. ANTONÍN KRÁK, RADNÍ JIHOČESKÉHO KRAJE PRO OBLAST DOPRAVY, ING. JAN ŠTÍCHA, ŘEDITEL SÚS JIHOČESKÉHO KRAJE, ING. JIŘÍ KLÁSA, VEDOUCÍ ODSH A VÁCLAV KOVÁŘ, KRAJSKÝ KOORDINÁTOR BESIP.

 

OCENĚNI BYLI NÁSLEDUJÍCÍ ŽÁCI A ŽÁKYNĚ:

 

ANNA ČESÁKOVÁ, AMÁLIE AUBRECHTOVÁ, ROZÁLIE AUBRECHTOVÁ, ANNA BASTLOVÁ A KAROLÍNA MOURALOVÁ (VŠECHNY MŠ LIŠOV), JIŘÍ NOVÁK (MŠ BRATRSKÁ, DAČICE), DOMINIK KUBEŠ (ZŠ POVÁŽSKÁ, STRAKONICE), VENDULA HANZALOVÁ, TAŤÁNA TOUŠKOVÁ, BARBORA KRÁLOVÁ A ŠÁRKA POHANKOVÁ (VŠECHNY ZŠ BOROVANY), ANETA LEPEŠKOVÁ, ADÉLA MOŠNEROVÁ, NELA MERTOVÁ A ZDENĚK JÍLEK (VŠICHNI 6. ZŠ, VĚTRNÁ ULICE, JINDŘICHŮV HRADEC), KRISTINA BURDOVÁ, TEREZA ČERVENÁ A ADAM ŠTÁDLER (VŠICHNI ZŠ MALONTY).  

 

 


JIHOČESKÝ KRAJ - KRAJSKÝ ÚŘAD VYHLAŠUJE PROSTŘEDNICTVÍM ODBORU DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ KE DNI 9. 1. 2014 JIŽ 4. ROČNÍK VÝTVARNÝCH A FOTOGRAFICKÝCH SOUTĚŽÍ V OBLASTI BESIP PRO ŽÁKY MATEŘSKÝCH A ZÁKLADNÍCH ŠKOL A PRO STUDENTY GYMNÁZIÍ A STŘEDNÍCH ŠKOL NA ÚZEMÍ JIHOČESKÉHO KRAJE.

 

SOUTĚŽNÍ PRÁCE BYLY PŘIJÍMÁNY DO PONDĚLÍ 30. ČERVNA 2014.

 

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ PROBĚHNE V RÁMCI VERNISÁŽE NA ZAČÁTKU ŘÍJNA 2014 V BUDOVĚ KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE VE SPOJENÍ S TRADIČNÍM SEMINÁŘEM BESIP PRO PEDAGOGY JIHOČESKÉHO KRAJE.

 

PODROBNOSTI K SOUTĚŽÍM NALEZNETE ZDE:

 

MATEŘSKÉ ŠKOLY

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLY A NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ

 

STŘEDNÍ ŠKOLY

 


 

3. ROČNÍK (ROK 2013)

 

SOUTĚŽNÍ PRÁCE BYLY VYHODNOCENY, OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY JSOU ZVEŘEJNĚNY OD 1. 10. 2013 ZDE.

 

 

OCENĚNI BYLI NÁSLEDUJÍCÍ VÝTVARNÍCI:

 

ADÉLA ANTONIOVÁ (MŠ ZLATÁ KORUNA), JIŘÍ KOTHÁNEK (MŠ TGM PÍSEK),  NICOLE MRÁZOVÁ (MŠ ČEPŘOVICE),

 

MICHAELA KLEČKOVÁ, TEREZA ŠOJSLOVÁ, JIŘINA FILIPOVÁ (VŠECHNY MŠ LIŠOV),

 

LOTA MIHULKOVÁ (ZŠ MÁJ II Č. BUDĚJOVICE), EMA ČÍŽKOVÁ (ZŠ NA SADECH TŘEBOŇ), KATEŘINA CIRHANOVÁ (ZŠ MALONTY),

 

HANA HORÁZNÁ (ZŠ MÁJ II Č. BUDĚJOVICE), MONIKA KOREŠOVÁ, LENKA ŠTEGEROVÁ (OBĚ ZŠ HELSINSKÁ TÁBOR),

 

FRANTIŠEK ŠIMÁNEK (ZŠ SUCHDOL NAD LUŽNICÍ), KLÁRA HRUBÁ (ZŠ NA SADECH TŘEBOŇ), LENKA VOŠTOVÁ (ZŠ HELSINSKÁ TÁBOR),

 

ANDREA NEDBALOVÁ (ZŠ MÁJ II Č. BUDĚJOVICE), SIMONA MRÁZKOVÁ, KAROLÍNA ZAHAJSKÁ (OBĚ ZŠ HELSINSKÁ TÁBOR). 

 

 

 

NEJLEPŠÍ SOUTĚŽNÍ OBRÁZKY SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT V BUDOVĚ KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE OD PONDĚLÍ 30. ZÁŘÍ DO PÁTKU 11. ŘÍJNA 2013.

 

 

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ A PŘEDÁNÍ CEN NEJLEPŠÍM PROBĚHLO V ÚTERÝ 1. ŘÍJNA 2013 VE 13,00 HOD. VE VESTIBULU HLAVNÍ BUDOVY KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE.

 

 

 

 

SOUTĚŽNÍ PRÁCE HODNOTILA KOMISE VE SLOŽENÍ: Mgr. Andrea Tetourová, Mgr. Blažej Štícha, Mgr. Luboš Rákosník (všichni z odboru dopravy a silničního hospodářství KÚ), Ludmila Tomanová, Mgr. Marcela Dominová (obě z odboru školství, mládeže a tělovýchovy KÚ), Mgr. Jaroslava Vítovcová a Eva Kordíková (obě z odboru kultury a památkové péče KÚ).

 

SOUTĚŽ BYLA VYHLÁŠENA VE STŘEDU 9. LEDNA 2013.

 

SOUTĚŽNÍ PRÁCE BYLY PŘIJÍMÁNY DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2012/2013.

 

 


2. ROČNÍK (ROK 2012)

 

 

SOUTĚŽ BYLA VYHLÁŠENA V PONDĚLÍ 9. LEDNA 2012. 

 

SOUTĚŽNÍ PRÁCE BYLY PŘIJÍMÁNY DO PONDĚLÍ 14. KVĚTNA 2012.

 

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SE USKUTEČNILO 2. ŘÍJNA 2012.

 

 

OCENĚNI BYLI NÁSLEDUJÍCÍ VÝTVARNÍCI:

 

MICHAELA KLEČKOVÁ, TEREZA ŠOJSLOVÁ, BARBORA ŠIMKOVÁ (VŠECHNY MŠ LIŠOV),

 

NELA BLAŽKOVÁ (MŠ STAVBAŘŮ STRAKONICE), MAREK DUBĚDA, ANTONÍN BÍLEK (OBA MŠ HOLEČKOVA STRAKONICE),

 

JAROSLAVA GRAMBLIČKOVÁ, VERONIKA MÜLLEROVÁ (ZŠ STRÁŽNÝ),

 

ANETA TUPÁ (SOU VODŇANY).

 

 

VÝTVARNÉ PRÁCE HODNOTILA KOMISE VE SLOŽENÍ:

 

Mgr. Andrea Tetourová, Mgr. Blažej Štícha, Mgr. Luboš Rákosník (všichni z odboru dopravy a silničního hospodářství KÚ), Ludmila Tomanová, Mgr. Marie Hanusová (obě z odboru školství, mládeže a tělovýchovy KÚ), Eva Kordíková, Mgr. Jaroslava Vítovcová (obě z odboru kultury a památkové péče KÚ).

 

 


1. ROČNÍK (ROK 2011)

 

 

SOUTĚŽ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY, ZÁKLADNÍ ŠKOLY A NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ PROBĚHLA.

 

VÝSLEDKY BYLY VYHLÁŠENY V RÁMCI SLAVNOSTNÍHO PŘEDÁVÁNÍ CEN V ÚTERÝ 20. ZÁŘÍ 2011.