» VÝSLEDKY DOPRAVNÍCH SOUTĚŽÍ


Medailová umístění v rámci krajského kola DSMC 2016 ve Studené:

 

Mladší kategorie

 

1. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice - postup do celostátního finále 

 

2. CZŠ Rudolfovská České Budějovice

 

3. ZŠ 9. května Sezimovo Ústí

 

Starší kategorie

 

1. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice - postup do celostátního finále

 

2. ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec

 

3. CZŠ Rudolfovská České Budějovice


 

VÍTĚZOVÉ OKRESNÍCH KOL DSMC 2016 (POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA):

 

 

Mladší kategorie

 

 

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice) - učitelka Mgr. Šárka Koštelová

 

MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice (okres České Budějovice) - učitelka Mgr. Lucie Strusková 

 

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice) - učitel Mgr. Petr Fleischmann

 

ZŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor) - učitelka Pavla Lenzová

 

ZŠ E. Beneše Písek (okres Písek) - učitelka Mgr. Martina Kocourková

 

ZŠ Janderova Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec)

 

ZŠ Fantova Kaplice (okres Český Krumlov)

 

 

Starší kategorie

 

 

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice) - učitelka Mgr. Šárka Koštelová

 

Církevní základní škola České Budějovice (okres České Budějovice) - učitelka Mgr. Dana Viktorová

 

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice) - učitel Mgr. Petr Fleischmann

 

ZŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor) - učitelka Mgr. Pavla Lenzová

 

ZŠ Chyšky (okres Písek) - učitel Mgr. Josef Vachta

 

ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec) - učitel Mgr. Milan Holický

 

ZŠ Fantova Kaplice (okres Český Krumlov)

 

 

 

 


Výsledky Dopravní soutěže mladých cyklistů - oblastní kolo - Týn nad Vltavou - 21. 4. 2016:

 

Mladší kategorie

 

1. Gymnázium Týn nad Vltavou

2. Základní škola Hlinecká, Týn nad Vltavou

3. Základní škola Malá Strana, Týn nad Vltavou

 

Starší kategorie

 

1. Základní škola Malá Strana, Týn nad Vltavou

2. Základní škola Dříteň

3. Gymnázium Týn nad Vltavou


Výsledky dopravní soutěže "O pohár Městské policie Týn nad Vltavou" 21. 4. 2016:

 

1. ZŠ Temelín (4. třída)

2. ZŠ Dříteň (4. třída)

3. ZŠ Hlinecká, Týn nad Vltavou (4. třída)


Výsledky dopravní soutěže 1. stupně ZŠ ORP České Budějovice 14. 10. 2015:

 

1. ZŠ a MŠ Nerudova České Budějovice

2. ZŠ a MŠ L. Kuby České Budějovice

3. ZŠ Grünwaldova České Budějovice


Výsledky celostátního finále DSMC 2015 v Chomutově a Kadani:

 

 

Mladší kategorie

 

1. ZŠ Černošín

 

2. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)

 

3. ZŠ Truhlářská Karlovy Vary 

 

 

Starší kategorie

 

1. ZŠ Bystřice

 

2. ZŠ Černošín

 

3. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)

 

 

 


Medailisté v krajském kole Dopravní soutěže mladých cyklistů 2015 (Prachatice):

 

Mladší kategorie 

 

1. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres PT) - postup do celostátního finále

2. ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres TA)

3. ZŠ Štítného Jindřichův Hradec (okres JH)

 

Starší kategorie

 

1. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres PT) - postup do celosttního finále

2. Církevní ZŠ Rudolfovská České Budějovice (okres ČB)

3. ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres TA)

 

 

 


Vítězové okresních kol DSMC 2015:

 

Mladší kategorie

 

ZŠ Fantova Kaplice (okres Český Krumlov) - učitelka Mgr. Lenka Gazdová 

ZŠ Štítného Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec) - učitelka Mgr. Helena Dalíková 

ZŠ Tomáše Šobra Písek (okres Písek) - učitelka Mgr. Hana Tomanová

CZŠ Rudolfovská České Budějovice (okres České Budějovice) - učitelka Mgr. Dana Viktorová

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor) - učitelka Mgr. Pavla Lenzová

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice) - učitel Mgr. Petr Fleischmann

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice) - učitelka Mgr. Šárka Koštelová

 

Starší kategorie

 

ZŠ Fantova Kaplice (okres Český Krumlov) - učitelka Mgr. Lenka Gazdová 

ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec) - učitel Mgr. Milan Holický

ZŠ Chyšky (okres Písek) - učitel Mgr. Josef Vachta

CZŠ Rudolfovská České Budějovice (okres České Budějovice) - učitelka Mgr. Dana Viktorová

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor) - učitelka Mgr. Pavla Lenzová 

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice) - učitel Mgr. Petr Fleischmann 

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice) - učitelka Mgr. Šárka Koštelová


Výsledky celostátního finále DSMC 2014 ve Frenštátu pod Radhoštěm: 

 

Mladší kategorie

 

1. ZŠ Krnov (Moravskoslezský kraj)

2. ZŠ Hlávková, Aš (Karlovarský kraj)

3. ZŠ Chrast (Pardubický kraj)

...

10. CZŠ Rudolfovská (Jihočeský kraj)

 

Starší kategorie

 

1. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)

2. ZŠ Chrast (Pardubický kraj)

3. ZŠ Dolní Benešov (Moravskoslezský kraj)

 

 


Medailisté v krajském kole DSMC 2014 (Tábor):

 

 

Mladší kategorie

 

 

1. CZŠ Rudolfovská Č. Budějovice (postup do celostátního finále)

2. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice

3. ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí

 

 

Starší kategorie

 

 

1. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (postup do celostátního finále)

2. ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí

3. ZŠ Vajgar Jindřichův Hradec

 


Vítězové okresních kol DSMC 2014:

 

 

Mladší kategorie

 

ZŠ Štítného Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec) 

ZŠ Fantova Kaplice (Český Krumlov)

CZŠ Rudolfovská České Budějovice (České Budějovice) 

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (Tábor)

1. ZŠ T.G.M. Milevsko (Písek) 

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (Prachatice)

ZŠ Bavorov (okres Strakonice)

 

 

Starší kategorie

 

ZŠ Vajgar Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec)

ZŠ Fantova Kaplice (Český Krumlov)

ZŠ Pohůrecká České Budějovice (České Budějovice)

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (Tábor)

ZŠ Chyšky (Písek)

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (Prachatice)

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice)

 

 


Výsledky celostátního finále DSMC 2013 v Plzni:

 

Mladší kategorie

 

1. ZŠ Černošín (Plzeňský kraj)

2. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)

3. ZŠ Bystřice (Středočeský kraj)

 

Starší kategorie

 

1. ZŠ a MŠ Častolovice (Královéhradecký kraj)

2. ZŠ Oslavany (Jihomoravský kraj)

3. ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou (Liberecký kraj)

...

6. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)

 


Medailisté v krajském kole DSMC 2013 (České Budějovice):

 

 

Mladší kategorie

 

1. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (postup do celostátního finále)

 

2. CZŠ Rudolfovská České Budějovice

 

3. ZŠ 9. května Sezimovo Ústí

 

 

Starší kategorie:

 

1. ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (postup do celostátního finále)

 

2. ZŠ a MŠ Cehnice

 

3. ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec


Vítězové okresních kol DSMC 2013:

 

 

Mladší kategorie

 

ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec)

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice) 

ZŠ Fantova Kaplice (okres Český Krumlov) 

ZŠ Chyšky (okres Písek)

CZŠ Rudolfovská České Budějovice (okres České Budějovice)

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor)

ZŠ Bavorov (okres Strakonice)

 

 

Starší kategorie

 

ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec) 

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice) 

ZŠ Školní Kaplice (okres Český Krumlov) 

ZŠ Chyšky (okres Písek) 

ZŠ Máj I. České Budějovice (okres České Budějovice) 

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor)

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice)


 

Medailová umístění v rámci okresního kola dopravní soutěže Nebojte se silnice 2013 v Táboře:

 

1. ZŠ a MŠ Želeč

2. ZŠ a MŠ Choustník

3. ZŠ Chýnov

 


Medailová umístění v rámci celostátního finále DSMC 2012 (Chomutov a Kadaň): 

 

Mladší kategorie

 

1. ZŠ Častolovice (Královéhradecký kraj)

2. ZŠ Černošín (Plzeňský kraj)

3. ZŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)

 

Starší kategorie

 

1. ZŠ Šenov (Moravskoslezský kraj)

2. ZŠ Častolovice (Královéhradecký kraj)

3. ZŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)


 

Medailová umístění v rámci krajského kola DSMC 2012 (Tábor):

 

 

Mladší kategorie

 

1. ZŠ Šumavské Hoštice (postup do celostátního finále)

2. ZŠ 9. května Sezimovo Ústí

3. CZŠ Rudolfovská České Budějovice

 

Starší kategorie

 

1. ZŠ Šumavské Hoštice (postup do celostátního finále)

2. ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec

3. ZŠ Cehnice


 

Vítězové okresních kol DSMC 2012:

 

 

Mladší kategorie

 

ZŠ Fantova Kaplice (okres Český Krumlov)

ZŠ T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí (okres Jindřichův Hradec)

ZŠ Tomáše Šobra Písek (okres Písek)

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor)

CZŠ Rudolfovská České Budějovice (okres České Budějovice)

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice)

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice)

 

Starší kategorie

 

ZŠ Školní Kaplice (okres Český Krumlov)

ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec)

ZŠ T. G. Masaryka Písek (okres Písek)

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor)

ZŠ Máj I České Budějovice (okres České Budějovice)

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice)

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice)


 

Medailová umístění v rámci celostátního finále DSMC 2011 (Třeboň):

 

 

Mladší kategorie

 

 

1. ZŠ Častolovice (Královéhradecký kraj)

2. ZŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)

3. ZŠ Sadská (Středočeský kraj)

 

 

Starší kategorie

 

 

1. ZŠ Častolovice (Královéhradecký kraj)

2. ZŠ Šumavské Hoštice (Jihočeský kraj)

3. ZŠ Šenov (Moravskoslezský kraj)


 

Medailová umístění v rámci krajského kola DSMC 2011 (Jindřichův Hradec):

 

Mladší kategorie

 

1. ZŠ Šumavské Hoštice (postup do celostátního finále)

2. ZŠ 9. května Sezimovo Ústí

3. ZŠ Školní Kaplice

 

 

Starší kategorie

 

1. ZŠ Šumavské Hoštice (postup do celostátního finále)

2. ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec

3. ZŠ Cehnice

 


Vítězové okresních kol DSMC 2011:

 

Mladší kategorie

 

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice)

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice)

CZŠ Rudolfovská České Budějovice (okres České Budějovice) 

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor)

ZŠ T. Šobra Písek (okres Písek)

ZŠ Školní Kaplice (okres Český Krumlov)

ZŠ Suchdol nad Lužnicí (okres Jindřichův Hradec)

 

 

Starší kategorie

 

ZŠ a MŠ Cehnice (okres Strakonice)

ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice (okres Prachatice)

CZŠ Rudolfovská České Budějovice (okres České Budějovice)

ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí (okres Tábor)

ZŠ T. Šobra Písek (okres Písek)

ZŠ Fantova Kaplice (okres Český Krumlov)

ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec)


 

Medailová umístění v rámci okresní dopravní soutěže pro první stupeň ZŠ 2011 v Táboře:

 

1. ZŠ 9. května Sezimovo Ústí

2. ZŠ E. Beneše Soběslav

3. ZŠ a MŠ Choustník