» VÝSLEDKY DOPRAVNÍCH SOUTĚŽÍ


4. ROČNÍK KRAJSKÉ DOPRAVNÍ SOUTĚŽE MATEŘSKÝCH ŠKOL V HOPSÁRIU - 15. 3. 2016

 

1. MŠ HLINCOVA HORA

 

2. MŠ PLAVNICKÁ, KAMENNÝ ÚJEZD 

 

3. MŠ U PRAMENE, ČESKÉ BUDĚJOVICE


 

3. ROČNÍK KRAJSKÉ DOPRAVNÍ  SOUTĚŽE MATEŘSKÝCH ŠKOL V HOPSÁRIU - 18. 3. 2015

 

1. MŠ U PRAMENE I., ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

2. MŠ JANA OPLETALA I., ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

3. MŠ T.G.M. RUDOLFOVSKÁ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

 


DOPRAVNÍ SOUTĚŽ ROČIČŮ A PŘEDŠKOLÁKŮ 10. 11. 2014 NA KRYTÉM DDH V HOPSÁRIU:

 

1. MARTIN TOMAN A LUKÁŠ TOMAN

 

2. VERONIKA LAGRONOVÁ A ANTONÍN LAGRON

 

3. JAN RYŠAVÝ A JAKUB CELLÁRIK

 


 

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ V MATEŘSKÉ ŠKOLE DRAHONICE (OKRES STRAKONICE)  5. 6. 2014:

 

KATEGORIE PŘEDŠKOLÁCI

 

1. Terezka Kroupová

2. Natálka Mařincová

3. Zuzanka Vokáčová

 

KATEGORIE MLADŠÍ

 

1. Barunka Švehlová

2. Rozárka Sámelová

3. Markétka Majerová

 

 


 

 

2. KRAJSKÁ DOPRAVNÍ SOUTĚŽ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY NA KRYTÉM DDH V HOPSÁRIU - ČESKÉ BUDĚJOVICE - 5. 3. 2014

 

1. MŠ U PRAMENE 2, ČESKÉ BUDĚJOVICE

2. MŠ TGM 1, ČESKÝ KRUMLOV

3. MŠ TGM ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

 

Celkem soutěžilo 76 dětí (19 družstev) ze 3 okresů Jihočeského kraje.

 

 

Ředitel soutěže: Ing. Michal Lojka (Hopsárium)

 

Hlavní rozhodčí: Mgr. František Špale (AMK České Budějovice)

 

Rozhodčí jízdy na DDH: Václav Kovář (BESIP) a Ing. Jitka Bočkayová (KÚ JČK)

 

Rozhodčí na jízdě zručnosti: Mgr. Blažej Štícha a Miroslava Petrášková (oba KÚ JČK)

 

Rozhodčí na pravidlech silničního provozu: Mgr. Luboš Rákosník (KÚ JČK) a Vlastimil Petřek (AMK České Budějovice)

 

Prezence, fotografie a zpracování výsledků: Ing. Markéta Šachlová (Hopsárium) 


1. KRAJSKÁ DOPRAVNÍ SOUTĚŽ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY NA KRYTÉM DDH V HOPSÁRIU - ČESKÉ BUDĚJOVICE - 7. 3. 2013

 

1. MŠ U PRAMENE ČESKÉ BUDĚJOVICE II.

 

2. MŠ T. G. M. ČESKÉ BUDĚJOVICE I.

 

3. MŠ T. G. M. ČESKÝ KRUMLOV I.

 

4. - 7.  MŠ PLAVSKO I., MŠ ČÉČOVA ČESKÉ BUDĚJOVICE I., MŠ T. G. M. ČESKÉ BUDĚJOVICE II., MŠ KAMENNÝ ÚJEZD

 

8. - 11. MŠ PLAVSKO II., MŠ ČÉČOVA ČESKÉ BUDĚJOVICE I., MŠ E. PITTERA ČESKÉ BUDĚJOVICE I., MŠ ČTYŘLÍSTEK TRHOVÉ SVINY II.

 

Celkem soutěžilo 112 dětí  (28 dužstev) ze čtyř okresů Jihočeského kraje.

 

 

 

Ředitel závodu: Ing. Michal Lojka (Hopsárium)

 

Hlavní rozhodčí: Vlastimil Petřek (AMK České Budějovice)

 

Rozhodčí jízdy na DDH: Václav Kovář (BESIP) a Ing. Jitka Bočkayová (KÚJČK)

 

Rozhodčí na jízdě zručnosti: Mgr. Blažej Štícha a Miroslava Petrášková (KÚ JČK)

 

Rozhodčí u pravidel silničního provozu: Mgr. Luboš Rákosník (KÚ JČK)

 

Prezence a vyhodnocování: Ing. Markéta Šachlová (Hopsárium)

 

 


 

 

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ V MATEŘSKÉ ŠKOLE DRAHONICE (OKRES STRAKONICE) - 17. 5. 2013

 

KATEGORIE 2. (PŘEDŠKOLÁCI):

 

1. Eliška Kiewegová

2. Petra Soukupová

3. Jan Zoch

 

KATEGORIE 1. (MLADŠÍ DĚTI): 

 

1. Zuzana Vokáčová

2. Nikola Urbanová

3. Aneta Mašková  

 

Celkem 26 dětí soutěžilo v teoretické části, jízdě zručnosti a jízdě na dopravním hřišti.

 

Ředitelka soutěže: Mgr. Jitka Tomanová (ředitelka MŠ Drahonice)

Hlavní rozhodčí: Václav Kovář (krajský koordinátor BESIP)

 


 

 

1. OBLASTNÍ DOPRAVNÍ SOUTĚŽ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY - DRAHONICE (OKRES STRAKONICE) - 29. 4. 2011

 

KATEGORIE C - PŘEDŠKOLÁCI:

 

1. Radek Kieweg (MŠ Drahonice)

2. Tomáš Schwarz (MŠ Drahonice)

3. Vojtěch Seliger (MŠ Cehnice)

 

KATEGORIE B - MLADŠÍ DĚTI:

 

1. Michal Novák (MŠ Drahonice)

2. Jan Kůs (MŠ Drahonice)

3. Tomáš Hanus (MŠ Drahonice)

 

KATEGORIE A - NEJMENŠÍ DĚTI:

 

1. Luboš Jíra (MŠ Drahonice)

2. Eliška Kiewegová (MŠ Drahonice)

3. Kristýna Pleningerová (MŠ Drahonice)

 

Celkem 40 dětí soutěžilo v teoretické části, jízdě zručnosti a jízdě na dopravním hřišti.

 

Ředitelka soutěže: Mgr. Jitka Tomanová (MŠ Drahonice)

Hlavní rozhodčí: Václav Kovář (krajský koordinátor BESIP)