» AKTUALITY


zprdacobl16  (LURA 9. 5. 2016) Čtvrteční soutěž DSMC v Dačicích - Ve čvtvrtek 12. května 2016 se uskuteční oblastní kolo DSMC v Dačicích. Organizačně se na něm pode podílet podstatná část organizačního výboru letošního krajského kola ve Studené. Propozice dačické soutěže jsou tady.

zprtaok16  (LURA 6. 5. 2016) V úterý 10. května soutěžíme v Táboře - Areál DDH v Táboře přivítá v úterý 10. května 2016 mladé cyklisty okresu Tábor, kteří budou usilovat o postup do krajského kola. Soutěž tradičně zajišťuje táborský Aktiv BESIP ve spolupráci s dalšími tamními institucemi. Propozice zde

zprptsoutez16  (LURA 5. 5. 2016) Favorizované Šumavské Hoštice postupují do kraje - Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů v Prachaticích dnes vyhrály za deštivého počasí v obou kategoriích děti ze ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice a postupují do krajského kola (2. 6. ve Studené). Prachatické výsledky zde. Fotografie ze soutěže.

zprvyslokcb16  (LURA 4. 5. 2016) Z okresu České Budějovice postupují dvě školy - Dnešní propršené okresní kolo DSMC v Českých Budějovicích rozhodlo o tom, že na krajské kolo do Studené pojedou dvě školy. Zatímco ve starší kategorii potvrdila svým vítězstvím výborné výsledky z posledních let Církevní základní škola z Rudolfovské ulice, v mladší kategorii vyhrálo družstvo českobudějovických dětí z MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené. S kompletními výsledky se seznamte tadyFotodokumentace v galerii.  

zprjhoblvys16  (LURA 3. 5. 2016) Dnes proběhlo oblastní kolo DSMC v Jindřichově Hradci - Jindřichův Hradec byl dnes dějištěm oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. První tři družstva v každé kategorii postupují do okresního kola, které se uskuteční 19. května 2016 v Třeboni. Jindřichohradecké výsledky - mladší kategorie a starší kategorie. Fotky z Jindřichova Hradce

zprpt16  (LURA 2. 5. 2016) Prachatice přivítají soutěžící ve čtvrtek - Ve čtvrtek 5. května 2016 se v areálu DDM Prachatice a na nedalekém DDH uskuteční okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů z Prachaticka a Vimperska. Budeme sledovat zejména výkony dětí z favorizované ZŠ ze Šumavských Hoštic, které zde zahájí svoji cestu za obhajobou loňských vítězství. Propozice soutěže pod tímto odkazem.

cbzpr16  (LURA 2. 5. 2016) Ve středu 4. 5. okresní kolo v Českých Budějovicích - Ve středu 4. května 2016 se na dětském dopravním hřišti v areálu ÚAMK v Českých Budějovicích uskuteční okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů z českobudějovického okresu. Očekává se velká účast dětí a přihlášeny jsou také školy z Trhových Svinů a Týna nad Vltavou. Propozice zde

dsmcjhzpr16  (LURA 29. 4. 2016) V úterý 3. 5. bude oblastní kolo DSMC v Jindřichově Hradci - Na dětském dopravním hřišti v Jindřichově Hradci se v úterý 3. května 2016 uskuteční oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. První tři družstva z každé kategorie postoupí do okresního kola, které letos pořádají v Třeboni (19. 5.). Propozice jindřichohradecké soutěže tady

trebvysl16  (LURA 28. 4. 2016) Dnes se uskutečnilo oblastní kolo DSMC v Třeboni - Třeboňští pořadatelé a organizátoři měli dnešní oblastní kolo DSMC jako ostrou generální zkoušku na okresní kolo, které se v Třeboni uskuteční 19. května 2016. První tři družstva v obou kategoriích si tak v tomto městě letos zasoutěží ještě jednou. Výsledky dnešní soutěže. Fotografie zde.

strzpr16ceh  (LURA 27. 4. 2016) Cehnice prvním postupujícím do krajského kola - Děti ze ZŠ a MŠ Cehnice vyhrály v obou kategoriích okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů ve Strakonicích, které se uskutečnilo za velmi chladného počasí, a jako první si zajistily postup do krajského kola ve Studené (2. 6. 2016). Výsledky tady. Fotky ze Strakonic.

dsmctr16zp  (LURA 25. 4. 2016) Ve čtvrtek se soutěží v Třeboni - Ve čtvrtek 28. dubna 2016 proběhne na DDH v Třeboni oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Tři vítězná družstva z každé kategorie postoupí do okresního kola, jež se uskuteční 19. května 2016 také v Třeboni. Propozice k oblastnímu kolu zde.