» AKTUALITY


 ptzvs (LURA 29. 6. 2011) Okresní kolo dopravní soutěže základních a praktických škol okresu Prachatice - Před týdnem (ve středu 23. 6. 2011) proběhlo na DDH v Prachaticích tradiční okresní kolo dopravní soutěže pro základní a praktické školy. Výsledky najdete zde, fotografie ve fotogalerii.

 sumhos2 (LURA 27. 6. 2011) Šumavské Hoštice dvakrát na 2. místě v republice - Žáci ZŠ Šumavské Hoštice vybojovali pod vedením Petra Fleischmanna při celostátním finále Dopravní soutěže mladých cyklistů 2011 v Třeboni v obou kategoriích druhá místa. V první kategorii se o úspěch zasloužili Kateřina Půbalová, Tereza Kavanová, Pavel Fleischmann a Matěj Vincík, ve druhé kategorii stáli na stupních vítězů Eliška Fleischmannová, Barbora Vašurová, Jindřich Fleišmann a Jan Vašura.

 castolovice (LURA 24. 6. 2011) Letošní celostátní finále DSMC včera skončilo - Včera odpoledne bylo na fotbalovém stadionu v areálu Sport kempu v Doubí u Třeboně slavnostně zakončeno celostátní finále Dopravní soutěže mladých cyklistů 2011. V obou kategoriích zvítězily podle očekávání děti ze ZŠ Častolovice (Královéhradecký kraj). Jihočeský kraj vzorně reprezentovali svěřenci pana učitele Petra Fleischmanna ze ZŠ Šumavské Hoštice, kteří vybojovali v obou kategoriích druhé místo. Výsledky družstev naleznete pod tímto odkazem, zde jsou výsledky jednotlivců a ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotografie z úterý 21. června, ze středy 22. června a ze čtvrtka 23. června.  

 ddmtr (LURA 21. 6. 2011) Celostátní finále DSMC 2011 v Třeboni je tady - Dnes začíná v jihočeské Třeboni celostátní finále Dopravní soutěže mladých cyklistů. Centrem organizačního štábu bude budova DDM (na fotografii), ve které se zároveň uskuteční disciplína zasád poskytování první pomoci. V její blízkosti se nachází budova gymnázia, kde se budou psát testy z pravidel provozu na pozemních komunikacích. Slavnostní zahájení bude ve středu 22. 6. od 9,00 hod. na Tyršově stadionu naproti DDM vedle DDH, kde budou po zahájení závodníci soutěžit v jízdě.  

 betaz (LURA 15. 6. 2011) Den BESIP v Táboře - Aktiv BESIP při Městském uřadu Tábor pod vedením Ing. Antonína Hlaváčka (vedoucí odboru dopravně správních agend) zorganizoval v sobotu 11. června 2011 akci "Den s Besipem", která svým zaměřením přispěla k vyšší bezpečnosti na našich silnicích. Akce se zúčastnily kromě složek IZS a Městské policie Tábor i další subjekty, které například zdarma poskytly motoristům diagnostiku technického stavu. Fotografie jsou tady.  

 tabzso (LURA 9. 6. 2011) Okresní kolo dopravní olympiády cyklistů 1. stupně ZŠ 2011 v Táboře - Ve středu 8. června 2011 soutěžily děti z okresu Tábor na dopravní olympiádě pro 1. stupeň základních škol. Nejlepšího výsledku dosáhly děti ze ZŠ 9. května Sezimovo Ústí. Výsledky jsou tady, fotografie zde.

 plavzn (LURA 9. 6. 2011) Dopravní den v MŠ Plavsko (okres JH) - V MŠ Plavsko na dětském dopravním hřišti, jehož výstavba byla v minulosti podpořena grantovým programem Jihočeského kraje,  uspořádali ve středu 8. června 2011 dopravní den pro děti. Fotografie najdete ve fotogalerii.

 prachat (LURA 8. 6. 2011) Dopravní soutěž cyklistů základních a praktických škol v Prachaticích - Ve středu 22. června 2011 se na dětském dopravním hřišti v Prachaticích uskuteční okresní dopravní soutěž pro cyklisty ze základních a praktických škol okresu Prachatice. Akci pořádá ZŠ Zlatá stezka 387 v Prachaticích ve spolupráci s krajským střediskem BESIP, DDM Prachatice, Policií ČR, Městem Prachatice a Jihočeským krajem.   

 orgtr (LURA 3. 6. 2011) Závěrečná porada organizátorů CF DSMC 2011 v Třeboni - Poslední porada organizátorů, kteří zajišťují celostátní finále Dopravní soutěže mladých cyklistů 2011, se uskuteční v úterý 14. června 2011 od 9,00 hod. v zasedací místnosti č. 214 v budově Městského úřadu Třeboň