» AKTUALITY


pi12  (LURA 16. 5. 2012) Z okresu Písek postupují dvě školy - Z dnešního okresního kola DSMC v Písku postupují do krajského kola dvě školy. V mladší kategorii zvítězila tradičně písecká ZŠ Tomáše Šobra, ve starší kategorii ji porazilo družstvo ZŠ T. G. Masaryka Písek. Fotografie naleznete tady, výsledky zde

tabzpr  (LURA  15. 5. 2012) V Táboře vyhrála ZŠ Sezimovo Ústí - Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů na DDH v Táboře vyhrála v úterý 15. května 2012 v obou kategoriích ZŠ 9. května Sezimovo Ústí. Výsledky si můžete prohédnout zde, fotky tady.  

jhzp  (LURA 13. 5. 2012) Ve čtvrtek okresní kolo v Jindřichově Hradci - Ve čtvrtek 17. května 2012 se uskuteční okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů na DDH v Jindřichově Hradci.

pisok  (LURA 12. 5. 2012) Ve středu okresní kolo v PískuNa dětském dopravním hřišti v Písku se ve středu 16. května 2012 koná okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Vítězství v obou kategoriích obhajuje ZŠ T. Šobra. 

oktab  (LURA 11. 5. 2012) Úterní generálka v Táboře - V úterý 15. května 2012 si vyzkouší organizátoři okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů na zrekonstruovaném DDH v Táboře pořadatelskou generálku před konáním krajského kola, které se uskuteční o dva týdny později na stejném místě. Vítězství z loňského roku v obou kategoriích obhajuje ZŠ 9. května Sezimovo Ústí. 

cbokzp  (LURA 11. 5. 2012) Okresní kolo DSMC 2012 v Český Budějovicích - Za slunečného počasí soutěžili včera mladí cyklisté v rámci okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů na dětském dopravním hřišti v Českých Budějovicích. V mladší kategorii vyhrálo družstvo CZŠ Rudolfovská z Českých Budějovic, ve starší kategorii bylo nejlepší družstvo ZŠ Máj I z Českých Budějovic. Výsledky si můžete pročíst zde, fotografie si prohlédněte tady.

cbzp (LURA 7. 5. 2012) Ve čtvrtek bude okresní kolo DSMC v Českých Budějovicích - Ve čtvrtek 10. května 2012 začne v 9,00 hod. okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů na dětském dopravním hřišti v areálu ÚAMK.

ptwe (LURA 3. 5. 2012) Dvacáté vítězství Šumavských Hoštic v okresním kole DSMC - Na DDH v Prachaticích se dnes uskutečnilo prachatické okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2012. Podle předpokladů v obou kategoriích zvítězila družstva ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice. Tato škola vybojovala jubilejní dvacáté vítězství v okresním kole za sebou. Zasloužili se o něj v mladší kategorii Andrea Hiklová, Michaela Vávrová, Petr Fleischmann a Filip Půbal, ve starší kategorii Barbora Vašurová, Tereza Fleischmannová, Pavel Fleischmann a Jindřich Fleišmann. Výsledky naleznete zde. Fotky jsou tady.  

trobvit (LURA 2. 5. 2012) V Třeboni zvítězil Suchdol nad Lužnicí - Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2012 na DDH v Třeboni vyhráli v obou kategoriích mladí cyklisté ze ZŠ T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí. Fotografie najdete ve fotogalerii. Výsledky jsou pod tímto odkazem.

ptokr12  (LURA 30. 4. 2012) Okresní kolo DSMC ve čtvrtek v Prachaticích - Ve čtvrtek 3. května 2012 od 9,00 hod. se na DDH v Prachaticích uskuteční okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Vítězství v okresním kole v obou kategoriích obhajují děti ze ZŠ Šumavské Hoštice (stříbrní medailisté z celostátního finále 2011).