» AKTUALITY


zpravastudena16  (LURA 2. 6. 2016) Letošní ročník DSMC v kraji skončil - Krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů ve Studené na Dačicku bylo poslední dopravní soutěží pro druhý stupeň základních škol v našem kraji v roce 2016. Do celostátního finále postoupili žáci a žákyně ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice. Výsledky ze Studené zde. Krajské kolo na fotografiích v galerii.

krajskekolovestudene  (LURA 25. 5. 2016) Krajské kolo 2. 6. ve Studené - V obci Studená na Jindřichohradecku se uskuteční ve čtvrtek 2. června 2016 krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, které finančné podporuje Jihočeský kraj. Na pořádání se podílí mj. Obec Studená, DDM Jindřichův Hradec, krajské středisko BESIP, Krajský úřad Jihočeského kraje, Vojenská policie Tábor, Policie ČR - územní odbor Jindřichův Hradec, Město Dačice a další organizace a dobrovolníci, kterým na tomto místě děkujeme. Můžete se seznámit s propozicemi soutěže a zde je seznam postupujících družstevTrofeje do soutěže zde

ckvysl16  (LURA 25. 5. 2016) V Českém Krumlově vyhrála ZŠ Fantova z Kaplice - Základní škola Fantova Kaplice dnes zvítězila v obou kategoriích v rámci okresního kola DSMC v Českém Krumlově a stala se posledním postupujícím do krajského kola, jež se uskuteční 2. června 2016 ve Studené. Výsledky pod tímto odkazem. Fotografie z Českého Krumlova.

zprck16  (LURA 20. 5. 2016) Ve středu 25. 5. bude poslední okresní kolo DSMC v našem kraji - Poslední okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů v našem kraji v letošním roce se uskuteční ve středu 25. května 2016 v Českém Krumlově. Vítězové v obou kategoriích uzavřou seznam nominovaných do krajského kola, jež bude 2. června 2016 ve Studené. 

trebonokjhvysl  (LURA 19. 5. 2016) V Třeboni úspěšné dvě školy z Jindřichova Hradce - Třeboň byla dnes dějištěm okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů okresu Jindřichův Hradec. Za pěkného počasí si postup do krajského kola zajistili členové družstev ZŠ Janderova (mladší kategorie) a ZŠ Jarošovská (starší kategorie) z Jindřichova Hradce. Výsledky mladších a starších soutěžících. Fotografie z Třeboně.

zprokjh16  (LURA 16. 5. 2016) Ve čtvrtek 19. 5. bude další soutěž v Třeboni - Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů pokračuje ve čtvrtek 19. května 2016 v Třeboni, kde budou o postup do krajského kola usilovat děti z okresu Jindřichův Hradec. Propozice zde

piszpr16vy  (LURA 13. 5. 2016) Z Písku postupují dvě školy - Z píseckého okresního kola DSMC, které se uskutečnilo včera na DDH a v areálu lehkoatletického stadionu, postupují do krajského kola v mladší kategorii děti z písecké ZŠ Edvarda Beneše a ve starší kategorii žáci ZŠ Chyšky. Výsledky zde, fotogragie tady.

dacvyhl16  (LURA 12. 5. 2016) Dačické kolo DSMC vyhrála ZŠ Staré Hobzí - Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů v Dačicích mělo dnes v obou kategoriích na prvním místě stejnou školu, a to ZŠ Staré Hobzí. Družstva, která skončila do třetího místa, postupují do okresního kola, jež se uskuteční 19. května 2016 v Třeboni. Výsledky z Dačic tady, fotografie zde.

tabvyhl16  (LURA 11. 5. 2016) Okresní kolo v Táboře vyhrála ZŠ Sezimovo Ústí - Včerejší okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů v Táboře vyhráli v obou kategoriích žáci a žákyně ze ZŠ 9. května Sezimovo Ústí a zařadili se mezi další účastníky krajského kola. Táborské fotografie a výsledky.

zprokpi16  (LURA 10. 5. 2016) Písecké okresní kolo DSMC bude 12. května - O postup do krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů se bude bojovat ve čtvrtek 12. května na DDH a blízkém stadionu v Písku. Propozice naleznete zde